bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти для поліпшення соціальної інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад

Українська соціальна академія збирає заявки на грантову програму для поліпшення соціальної інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад!

Мета — підтримати територіальні громади для посилення їх спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, створенні можливостей для працевлаштування або самозайнятості, підвищенні доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшенні охоплення послугами вразливих груп населення.

 

Програма гранту націлена на підтримку таких проєктів як:

     •   надання соціальних послуг для соціально незахищених верств населення, людей похилого віку, людей з особливими потребами та ВПО (до прикладу — надання допомоги медичним закладам, профілактика та оздоровлення населення, збереження фізичного, ментального та духовного здоров‘я);

     •   відновлення критичної соціальної інфраструктури/забезпечення обладнанням, що сприятиме покращенню якості життя людей в громадах, або громад в цілому (до прикладу — допомога ОГС у вигляді ремонту чи закупівлі певного устаткування);

     •   підтримка інноваційних бізнес-моделей для покращення соціальної та економічної інтеграції ВПО в Україні (розвиток та підтримка малого та мікропідприємництва);

     •   проєкти щодо посилення економічної стійкості ВПО, стимулювання економічної активності у регіонах та подолання безробіття у громадах (що може включати можливе придбання необхідних матеріалів та обладнання, розвиток професійних і особистих навичок, підтримка кооперацій місцевого бізнесу з жителями громади, підтримка місцевого підприємництва);

     •   підтримка освітніх позашкільних можливостей для переміщених дітей, дорослих та членів приймаючих громад (можливості розвитку і навчання, відновлення та дообладнання дозвіллєвих/розвиткових закладів у громадах);

     •   діяльність або рішення, спрямовані на стале підвищення якості життя мешканців, вимушено переселених осіб, конкретних вразливих груп людей (діти, багатодітні родини, діти-сироти, люди з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші), які мешкають або вимушено переселилися в громади (до прикладу — створення розробка/розвиток сервісів необхідних для уразливих груп та переселених осіб, створення умов для довготривалого та адаптованого до потреб проживання переселених осіб у громадах тимчасового розміщення, а також інші види активностей, що відповідають вказаному пріоритету);

     •   створення або розвиток практики співпраці неурядових організацій з місцевою владою (місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування), яка може бути продовжена після закінчення грантової підтримки;

     •   інші ініціативи щодо активізації життя в громадах (до прикладу — підтримка та розвиток молоді, розвиток спорту та культури).

 

В умовах надання грантової підтримки зазначено приблизні приклади проєктів, рішень та діяльностей, які можуть претендувати на отримання фінансування. Рекомендуємо не обмежуватися зазначеними прикладами, проте звернути увагу на їх спрямування та уважно перевірити відповідність власного проєкту під умови надання гранту.

Для участі у конкурсі просимо заповнити форму реєстрації: https://forms.gle/UpuNNVJpzjdfqALk8

 

Усі проєктні пропозиції не підлягають рецензуванню. У разі відмови у фінансуванні Українська соціальна академія залишає за собою право не надавати пояснень щодо причин відмови.

Успіхів!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Олександр Чумак   вчора   #  

Дуже мало інформації. Де можна детально ознайомитися з умовами конкурсу? Відповідність заявника проекту? Що отримує переможець?

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   15 годин тому   #  

Добрий день, пане Олександре. Зверніться, будь ласка, з вашими питаннями за адресою електронної пошти, вказаною автором в оголошенні.

  •   Пiдписатися на новi
Тетяна Нікітчук   14 годин тому   #  

Добрий день! В анкеті зазначено: "Грантова програма розрахована на представників громадських, релігійних та благодійних організацій на місцях, які найбільше розуміють потреби громад, в яких вони працюють, та цільових груп, з якими мають довготривалу співпрацю", а в сільській громаді немає таких організацій, то чи може громада брати участь у даному конкурсі?

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   13 годин тому   #  

Добрий день, пані Тетяно. З цим питанням ви можете звернутися до організаторів конкурсу, за адресою електронної пошти, вказаною в оголошенні.

  •   Пiдписатися на новi
Юрій Федак   12 годин тому   #  

Добрий день! При заповненні заяви на проект не можна загрузити файл зі статутом.Пише дуже великий обєм.Чи можна статут вислати електронною поштою?

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   11 годин тому   #  

Добрий день, пане Юрію. На це питання вам зможуть відповісти організатори конкурсу. Зверніться, будь ласка, до них за адресою електронної пошти, вказаною в оголошенні.

  •   Пiдписатися на новi
Юрій Федак   10 годин тому   #  

Я звернувся ,але поки що немає відповіді.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.