bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий конкурс на закупівлю обладнання

ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін” в рамках проєкту “Громади Донеччини співпрацюють для сталого розвитку: створення навчально-методичного кабінету з підвищення обізнаності працівників культурно-освітніх закладів щодо цілей сталого розвитку” (Угода № RPP/2021/09/112/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінонсової підтримки Європейського Союзу оголошує відкритий Конкурс на закупівлю ноутбуку для навчання та роботи в сфері освіти.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання: 04.10.2021 - 17.10.2021 (включно).

Предметом закупівлі є: ноутбук для навчання та роботи в сфері освіти.

Кількість одиниць: 1

Товар повинен відповідати наступним вимогам

Лот 1:

Ноутбук HP Laptop 15s-eq2017ua з характеристиками або аналогічний за характеристиками іншого виробника - 1од.

Технічні характеристики (у вкладенні до даного оголошення або за запитом на ел.адресу [email protected]).

Закпівля здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до постачальника товарів - учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; не є платниками ПДВ,мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; заявлений овар має бути у наявності на складі у вказаній кількості; постачальник має можливість здійснити доставку  вказаний строк за зазначеною нижче адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна,тощо).

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

- код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутність у реєстрі боржників;

- цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається у вкладенні до цього оголошення або за запитом на ел.адресу [email protected]);

- рахнок-фактура;

- зразок договору купівлі-продажу/постачання;

- інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;

2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;

3. якість опису товару та відповідність очікуванням організатора;

4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів віддати підписання Договору;

5. прийнятна ціна, умови оплати - 100% оплата після постачання товару та гарантійний термін.

6. ціна повинна включати вартість послуг з доставки за адресою: 85630 вул.Мічуріна, буд.5, м.Красногорівка Мар’їнський район Донецької області (Укрпошта), м.Красногорівка вул.Артема 8а відділення №1 Нової Пошти (Нова Пошта), отримувач Машутіна Ольга Володимирівна, моб.тел. +380664534632.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу приймаиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсних пропозицій

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шістдесяти) днів здати розкриття пропозицій.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел.адресою: [email protected], або за телефоном +380664534632 (керівник проєкту Машутіна Ольга Володимирівна) до 16 жовтня 2021 року, 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та маютьбути надіслані:

- в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін” [email protected] та [email protected] із темою листа “Відкритий конкрс грантова угода №RPP/2021/09/112/DR DN_1_22” не пізніше 17 жовтня 2021 року, 18:00.

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17 жовтня 2021 року, 18:00 розгляду не підлягатимуть.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переожцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж пя’ти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 20 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієїзагальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим,що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників містимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: зацікавлені сторони можтьотрмати додаткову інформацію зателефоном +380664534632 (Машутіна Ольга).

Контакти

  • +380664534632
  •  [email protected]
  • Машутіна Ольга (керівник ГО “Агенція розвитку Красногорівки “Джерело змін”
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.