bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс цінових пропозицій на закупівлю обладнання для роботи

На виконання проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» (за фінансової підтримки Європейського Союзу) Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області оголошується конкурс цінових пропозицій на закупівлю обладнання для роботи Ресурсного центру Проєкту.

Умови оплати: безготівковий розрахунок, післяоплата.

Термін постачання товарів: з моменту заключення договору, до 31 березня 2020 року.

Закупівля здійснюється за рахунок гранту програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» (розрахунок – в національній валюті України).

Враховуючи норми Податкового кодексу України та положення Порядку постачання на митній території України товарів (крім підакцизних) та надання послуг, що оплачуються за рахунок грантів (субгрантів), до розгляду приймаються цінові пропозиції із визначенням вартості предмету закупівлі без ПДВ.

Рішення щодо визначення переможця закупівлі буде прийматись згідно вимог законодавства України та Політикою закупівель за Проєктом.

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. Запит цінових пропозицій).
  3. Також, просимо додати до Вашої цінової пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Деталі: прикріплені окремим файлом.

Цінові пропозиції приймаються на електронну пошту: ether.kharkiv@gmail.com або за адресою — Україна, м.Харків, 61022, майдан Свободи, буд.5 Держпром, під’їзд 1, 2й поверх.

Кінцевий термін подання цінових пропозиції – 26 лютого 2020 року до 18.00. Всі пропозиції, отримані після вказаного терміну, розгляду не підлягають.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками:

Наркізов Микола, тел. 068 2500712 або 095 3459561, e-mail: ether.kharkiv@gmail.com

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.