bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тижнi дiй проти дискримiнацiï «Футбольний народ»

Доступнi гранти вiд 500 до 2500 євро для органiзацiï заходiв проти дискримiнацiï за допомогою футболу з 10 по 24 жовтня. Крайнiй строк подачi заявок - 11 серпня 2019 року.
 
Більше можливостей для отримання фінансування у розділі «Гранти»
 
Мiжнародна мережа проти дискримiацiï у футболi ‘Fare Network’ запрошує долучитись до щорічних Тижнів активних дій проти дискримінації “Футбольний народ”. Ідея дуже проста - впродовж двох тижнів у жовтні кожного року ми просимо органiзацiï та неформальны ініціативи організовувати заходи, що використовують силу футболу для відзначення розмаїття у суспільстві та протидiï дискримінації. Щороку в рамках тижнів дій проходить близько 1000 заходів по всiй Європi та за ïï межами. 
 
Критерії дуже прості - захід має бути спрямований на відзначення розмаїття та захист прав меншин та прав людини в цілому, використовуючи футбол в якiй завгодно формi. Зовсім не обов’язково мова йде про власне футбол як гру - скоріше футбол як соціальну активність та універсальний інструмент, що дає безліч прикладів етнічного, національного, гендерного розмаїття, відзначення прав жінок, ЛГБТ+ спільноти. 
 
Дуже сподiваэмось на заявки заходiв з внутрiшньо перемiщеними особами та правами Ромськоï спiльноти.
 
Те, що принесе найбільшу користь громаді та правам меншин, межі креативу досить широкі - від кінопоказів, конференцій, дискусій, виставок, семінарів, фестивалів, до флеш-мобів або відео роликів. 
 
Цього року для заходів ми пропонуємо підтримку у двох видах - для заходів національного та міжнародного рівня (великі конференції, фестивалі, кампанії) - Event Grants до 2 500 Євро, та для місцевих заходів - Small grants до 500 Євро. 
 
Дедлайни для подачі заявок - 11 серпня 2019.
 
Заходи мають проходити в перiод з 10 по 24 жовтня 2019.
 
Аплікацйна форма та більше інформації, приклади заходів - https://farenet.org/news/footballpeople-weeks-grants-launched-to-drive-diversity-and-inclusion-through-football/

Контакти

 • pavel.klymenko@farenet.org
 •  www.farenet.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Данил Плахин   785 днів тому   #  

Форма не работает,не отправляеться...

 •   Пiдписатися на новi
Павло Клименко   785 днів тому   #  

Данил, напишите пожалуйста на почту pavel.klymenko@farenet.org если можно со скриншотом, мы получаем заявки без проблем, последние несколько минут назад. Спасибо!

 •   Пiдписатися на новi
Данил Плахин   785 днів тому   #  

Фокус тема вашей деятельности-не работает этот раздел!

 •   Пiдписатися на новi
Павло Клименко   785 днів тому   #  

Пожалуйста отправьте скриншот ошибки на почту, иначе сложно вам помочь. Мы продолжаем получать заполненные заявки, потому проблема может быть специфичной для вас. Спасибо

 •   Пiдписатися на новi
Наталка Мисула   785 днів тому   #  

Павле, а якщо НУО лише у процесі реєстрації і до 11 серпня ще не буде офіційно, чи можна подавати проект від ініціативної групи?

 •   Пiдписатися на новi
Павло Клименко   784 дні тому   #  

Так, звичайно, можна подавати вiд iнiцiативних груп.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Бованенко   779 днів тому   #  

Форма заповнення англійською чи українською???

 •   Пiдписатися на новi
Павло Клименко   778 днів тому   #  

Англiйською

 •   Пiдписатися на новi
Людмила Кеня   777 днів тому   #  

Не можливо заповнити графу: "Фокус тема вашої діяльності". Не відображаються варіанти для вибору.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.