bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів для підтримки медіа сектору на сході України

Проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що впроваджується компанією Chemonics International, оголошує конкурс на подання заявок на гранти для реалізації проектів, спрямованих на ширше визнання спільної громадянської культури, яка базується на спільних цінностях та розумінні. Дедлайн - 15 травня 2019 р.

Група впровадження DG East буде підтримувати різні фоми діяльності, що сприятимуть покращенню розуміння реформ та процесу спільного врядування серед жителів Донецької та Луганської областей. Гранти надаватимуться та здійснюватимуться відповідно до положень USAID та уряду США, які регулюють грантову діяльність за контрактами, та відповідно до внутрішньої політики DG East у сфері ведення грантової діяльності. Заявникам надається термін для подання відкритих запитань до 25 квітня 2019 р. Просимо надсилати усі запитання, що стосуються цього запиту, на електронну пошту DGEGrants@ukraineDG-East.com (тема: Питання RFA01).

Відповіді на всі запитання, подані до цієї дати, будуть об'єднані в єдиний файл «Часті питання» і надіслані всім, хто їх надсилав, до 30 квітня 2019 року. Зверніть увагу, що співробітники проекту DG East не допомагають жодній організації у підготовці заявок. Запити на зустрічі або телефонні дзвінки, пов'язані з цим грантовим конкурсом, не приймаються протягом періоду подання заявок. Потенційним кандидатам пропонується подавати заявку відповідно до інструкцій, наданих у цьому запиті. Працівники проекту та Chemonics не мають права вимагати, а заявникам забороняється пропонувати будь-які гроші, комісійні виплати, кредити, подарунки, винагороди, цінні речі, або компенсацію за отримання або винагороду за неналежний сприятливий розгляд стосовно цього запиту. Будь-яке неналежне прохання від працівника проекту слід повідомляти

Заявки (технічні та бюджетні пропозиції та супровідні документи) повинні подаватися до DG East в електронному вигляді на адресу DGE-Grants@ukraineDG-East.com і повинні містити посилання на ЗПЗ № RFA01. Заявки повинні бути подані не пізніше 23:59 за місцевим часом 15 травня 2019 року.

DGE RFA01 Media Sector Support in Eastern Ukraine Final UKR

DGE RFA01 Grant Application Form Final ENG

DGE RFA01 Grant Application Form Final UKR

DGE RFA01 Grant Budget and Notes Final ENG

DGE RFA01 Grant Budget and Notes Final UKR 

Контакти

  • DGE-Grants@ukraineDG-East.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<