Грантовий конкурс «Виклик: інновації для вирішення конфлікту»

Метою конкурсу є пошук інноваційних підходів та креативних ідей, які допоможуть вирішити конфлікти в українському суспільстві. Дедлайн - 11 січня 2019 р.

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі ідей «Виклик: інновації для вирішення конфлікту». (англ. “Innovations for Conflict Challenge”).

Організатор конкурсу – фінська недержавна організація Crisis Management Initiative (CMI).

Метою конкурсу є пошук інноваційних підходів та креативних ідей, які допоможуть вирішити конфлікти в українському суспільстві.

Пропозиції учасників конкурсу мають сприяти посиленню соціальної згуртованості та зростанню рівня довіри, зокрема – через створення умов для діалогу між різними спільнотами та започаткування нових партнерств на місцевому і національному рівню. Перевага надаватиметься креативним ідеям, які можуть бути масштабовані та реалізовані в інших громадах та регіонах України.

Згідно з умовами конкурсу, учасники можуть запропонувати освітні, урбаністичні або арт-проекти, концепції інформаційної кампанії (включно із соціальною рекламою), нові методики ведення перемовин, проекти діалогових майданчиків, а також проекти з ІТ-складовою.

Особливістю конкурсу є те, що у ньому братимуть участь гендерно збалансовані команди у складі мінімум 3 осіб, які до 11 січня 2019 року мають надіслати невелику відео презентацію своєї ідеї із супроводжувальною запискою.

У фінал вийдуть 10 команд, які зможуть доопрацювати свої ідеї під час дводенного інкубатора. Визначення переможця за підсумками публічних презентацій та церемонія нагородження відбудуться 22 лютого 2019 року. Переможець отримає грант у $10 000 на реалізацію проекту.

Заповнити заявку на участь та дізнатися більше про умови конкурсу можна на сайті www.ua-innovationchallenge.org

Сторінка в Facebook:

https://www.facebook.com/UAInnovationChallenge/

Контакти

  • Валентин Войтків (voytkovv@gmail.com; +38067 234 0291) Тетяна Мосенцева (mosentseva.t@gmail.com
  • +38066 242 7218)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.