Програма малих грантів «Освіта і культура» від уряду США

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2017–2018 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні. Заявки приймаються впродовж року. 

Більше грантів у розділі Гранти

Терміни:

Заявки будуть прийматися тільки протягом двох періодів, окреслених відкритими оголошеннями (цикл № 1 і цикл № 2). Жодні заявки, прислані перед цими датами чи після них, не розглядатимуться. Наступні часові рамки вказують на термін, коли слід чекати рішень щодо грантових пропозицій. ЦИКЛ № 1: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 березня 2018 року, і не пізніше, ніж 31 серпня 2018 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. 8 грудня 2017 року – повідомлення про можливості фінансування опубліковано як запрошення до участі у Циклі № 1 15 січня 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 1 1 лютого 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект) ЦИКЛ № 2: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 вересня 2018 року, і не пізніше, ніж 30 вересня 2018 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців. 15 квітня 2018 року – запрошення до участі у Циклі # 2 15 червня 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 2 30 червня 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект)

Зміст і формат заявок: Апліканти повинні дотримуватись інструкцій та умов, викладених тут, і надати всю необхідну інформацію. Подання неповної інформації або нарікання на висунуті вимоги може призвести до дискваліфікації проектної заявки. Апліканти мусять надати повну, правильну і вичерпну інформацію. Надання неправдивої чи недостовірної інформації у заявці призведе до порушення права на участь у цьому та наступних конкурсах на отримання малих грантів громадської дипломатії.

Інструкції щодо заповнення заявок:

Заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel). Аплікаційну форму можна знайти за посиланням

Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: KyivPDGrants@state.gov.

Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою. Будь ласка, посилайте тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть. Тема поданих електронних повідомлень має відповідати такому форматові: Для освітніх проектів: Освіта, назва проекту, ім’я особи чи назва організації Для культурних проектів: Культура, назва проекту, ім’я особи чи назва організації.

Детальна інформація та форми для завантаження - за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.