П’ятий щорічний конкурс соціальних проектів від «Монсанто Україна»

Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках п’ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап - з 4 до 24 грудня 2017 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Пропозиції соціальних проектів, які спрямовані на розвиток сільських громад, приймаються за такими напрямами:

 • освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
 • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено у червні 2018 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна у розділі «Соціальні інвестиції» веб-сайту компанії «Монсанто Україна» (http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx). Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До  участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.

Про програму соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована компанією «Монсанто Україна» у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. Основна місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем. Переможцями конкурсу з 2013 по 2017 рік стали 17 соціальних проектів для сільських громад Вінницької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей.

Контакти

 • charity.ukraine@monsanto.com
 • «Монсанто Україна»
 • monsanto.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Велієва Анастасія Олексіївна   380 днів тому   #  

Доброго дня. Анкети першого етапу та вимог до учасників у розділі «Соціальні інвестиції» веб-сайту компанії «Монсанто Україна» не має. Підкажить будь ласка де можно знайти потрібну інформацію.
Дякуємо.

 •   Пiдписатися на новi
Лариса Шабельник   380 днів тому   #  

Язнайшла - дивіться тут: http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx

 •   Пiдписатися на новi
Лариса Шабельник   380 днів тому   #  

Язнайшла -
дивіться тут:
http://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx

 •   Пiдписатися на новi
Велієва Анастасія Олексіївна   380 днів тому   #  

Дякую))

 •   Пiдписатися на новi
Георгій Соболев   292 дні тому   #  

Доброго дня, де можна подивитись результати відбору?

 •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    292 дні тому   #  

Доброго дня.
З цього питання звертайтеся, будь ласка, до організаторів заходу а вказаними контактами: charity.ukraine@monsanto.com
З повагою, команда ГУРТа

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.