bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Новий набір до Національної мережі тренерів з відкритих даних

Ми набираємо нову когорту тренерів з відкритих даних в містах України. Якщо ви цікавитесь темою відкритих даних, готові до нового досвіду та знань, та, перш за все, хочете допомогти своєму місту розвиватись в ногу зі світовими трендами, тоді ми чекаємо на вас.

Мета програми – підготовка фахівців, які будуть проводити тренінги, воркшопи та консультації з відкриття даних для місцевих органів влади. Вони розвиватимуть стратегії з відкритих даних і стануть агентами змін у цій галузі.

Мережа була створена на початку 2017 року й уже налічує близько 20 тренерів із відкритих даних у 18 містах України. 

Найближчий тренінг для нового набору тренерів відбудеться 20–24 листопада 2017 року в Києві.

Учасниками мережі можуть стати працівники органів влади, активісти, викладачі, тренери, журналісти та всі, хто бажає розвивати відкриті дані у своїх містах.

Анкети приймаються до 30.10.2017.

Більше інформації та посидання на анкету: http://texty.org.ua/tot/ 

Набір проводиться Громадською організацією «Агенція журналістики даних». Це аналітичний центр, який розробляє якісні аналітичні матеріали, аналізує великі бази даних та створює візуалізації на їхній основі. Окремий напрямок роботи — сайт Texty.org.ua, який публікує матеріали на основі журналістики даних.

Контакти

  • http://texty.org.ua/tot/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.