bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Добірка грантів для організацій громадянського суспільства

Пропонуємо Вам ознайомитися з пропозиціями грантодавців у громадському секторі. Якщо Ви в пошуках цікавого проекту - не оминайте увагою цю добірку.

1. Журналісти, студенти  факультетів журналістики, фотографи та відеографи запрошуються до подання заявок на тревел-гранти «Містами БУР» та дослідження одного з міст-учасників проекту. Заявки розглядаються у процесі їх надходження. Грант може бути наданий ще до кінця дедлайну. Дедлайн - 9 липня 2017 року.

Детальніше – тут.

2. ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid оголошують конкурс проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді в чотирьох областях України (Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Чернівецька області). Дедлайн – 10 липня 2017 року.

Детальніше - тут.

3. Європейська політика сусідства приймає пропозиції на отримання грантів з метою сприяння зайнятості та активної участі молоді в житті суспільства і економіки, шляхом розвитку навичок, необхідних на ринку праці і підтримуючи їх у становленні лідерів і підприємців, полегшуючи пошук нових професійних можливостей. Дедлайн - 11 липня 2017 року.

Детальніше – тут.

4. ГО «Молода Черкащина» в рамках Проекту «Київський Діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації та благодійні фонди 11 областей України до участі в  конкурсі міні-грантів. Дедлайн - 17 липня 2017 року.

Детальніше – тут.

5. ІЕД та Європейська Правда оголошують про початок нової шостої хвилі конкурсу «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні». До участі у конкурсі запрошуються ЗМІ, які офіційно зареєстровані як юридичні особи в Україні не менше 1 року, мають досвід публікацій за тематикою запропонованого проекту та сталу аудиторію в одному або декількох регіонах України (окрім Києва). Дедлайн - 27 липня 2017 року.

Детальніше – тут.

6. The Grand Challenges Canada оголошує програму грантів для недержавних організацій з метою підтримки ініціатив, спрямованих на адвокаційну та просвітницьку роботу в сфері репродуктивного здоров’я і планування сім’ї. Дедлайн - 3 серпня 2017 року.

Детальніше – тут.

7. Програма розвитку ООН (ПРООН) запрошує переселенців, які проживають у Луганській, Донецькій областях, та місцеве населення цих регіонів (з підконтрольних уряду України районів) взяти участь у черговому конкурсі бізнес-грантів. Максимальна сума гранту -  250 000 грн. Дедлайн - 3 серпня 2017 року.

Детальніше – тут.

8. Триває конкурс соціальних проектів pomogat.org від благодійного фонду «Помогатор». Конкурс ініційовано для тих, хто прагне змінити життя в Україні на краще. Бюджет конкурсу -  2 500 000 грн.  Дедлайн - 15 серпня 2017 року.

Детальніше – тут.

9. Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» оголошує конкурс на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP) серед малих громад України, з чисельністю населення не більше 50 тис. Дедлайн - 15 вересня 2017 року.

Детальніше – тут.

10. Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) та Фонд Роберта Боша оголошують конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. Дедлайн - 29 вересня 2017 року.

Детальніше – тут.

11. Оголошено конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації (EYF). Європейська молодіжна фундація забезпечує підтримку та надання фондів для молодіжної діяльності, що популяризують права людини, демократію, толерантність і солідарність. Дедлайн - 1 жовтня 2017 року.

Детальніше – тут.

12. КримСОС і Агентство ООН у справах біженців продовжують грантову програму для допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод. Дедлайн - 15 грудня 2017 року.

Детальніше – тут.

13. У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії  підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства, які можуть сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.

Детальніше – тут.

14. Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Вибір проектів базується на спроможності організацій вказувати на конкретні досягнення та їхній вплив на певну сферу чи громаду. Заявки на загальний конкурс приймаються постійно.

Детальніше – тут.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.