bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на розробку модулів навчальної програми «Інфекційні хвороби» та «Первинна МСД»

Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» (Проект) запршує надсилати заявки на отримання грантів на  розробку модулів навчальної програми інтернатури (до початку професійної діяльності) для учбових закладів, що здійснюють викладання кола дисциплін: «Інфекційні хвороби» та «Первинна медико-санітарна допомога».

На кожне коло дисциплін надається окремий грант.

Один претендент може подати по одній заявці на кожну з тем.  Таким чином, якщо претендент готовий виконати завдання по 2-м грантам він подає дві окремі заявки.

Ліміт бюджету для двох Грантів з фіксованою сумою - 80,000.00 доларів США (у разі подачі заявки на обидва гранти); або - 40,000.00 доларів США, у разі подачі заявки на один із грантів.

Заявки приймаються до 23:59  - 13 жовтня 2015 року.

Претенденти мають відповідати наступним критеріям:

  • організація повинна існувати протягом більш як 1 року;
  • організація повинна бути освітньою або продемонструвати досвід співпраці з закладами освіти та тими медичними установами, на базі яких проходить інтернатура у визначеній сфері (описаній у цьому запрошені до участі в конкурсі на отримання гранту);
  • заявник має попередній досвід участі у здійсненні професійної підготовки та/ або розробки методик для нових чи вдосконалення існуючих навчальних модулів / програм;
  • заявник має знання і розуміння передового (міжнародного) досвіду у зазначеній сфері освіти для надання ВІЛ-послуг;
  • пропозиції стосовно персоналу з відповідним досвідом (будь ласка, надайте резюме членів команди проекту).

Зацікавлені організації, що є відповідними для участі у конкурсі, мають укомплектувати Заявку, що міститься в пакеті заявника. У разі складнощів при завантаженні, надсилайте, будь ласка, запит за адресою  [email protected] або відвідайте сайт Проекту http://www.hivreforminaction.org/?p=420

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 1 жовтня 2015 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 5 жовтня 2015 року.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.