bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Нетворкінгова зустріч «Громадський сектор в умовах війни»

Запрошуємо громадських активістів із Миколаєва та Миколаївської області взяти участь у нетворкінговій зустрічі «Громадський сектор в умовах війни» для знайомства й побудови діалогу. Організатори заходу  Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва.

Цільова аудиторія: громадські активісти, керівники та представники громадських організацій, благодійних фондів чи ініціативних груп.

КОЛИ?  24 листопада  (четвер) о  19:00  за київським часом
ДЕ?  У форматі Zoom-конференції
Як взяти участь?  Безкоштовно за попередньою реєстрацією https://bit.ly/PROsho8

Нетворкінгова зустріч «Громадський сектор в умовах війни»

Громадський сектор є найбільш вразливим під час війни. Попри втрату приміщень, оргтехніки, переїзд частини команди в іншу область України чи за кордон, призупинення фінансування – громадські активісти не опускають рук і продовжують активно працювати на перемогу України.

Поговорими про те, як змінилася робота НГО з початку повномасштабного вторгнення. Чому всі волонтерять? Які проекти стали на паузу? Що наразі дуже актуально в роботі з донорами? А що не на часі…

Учасники зустрічі більше дізнаються про діяльність громадського сектору під час війни, обговорять основні виклики та здобутки, поділяться власним досвідом у реалізації ініціатив та проєктів, які націлені на нашу перемогу.

Збираємо у дружньому колі миколаївців: і тих, що залишилися, і тих, що були змушені виїхати у безпечне місце.

Посилання на подію Facebook

Контакти

  • Організатори заходу Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.