bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація ГО «Національне об’єднання радників з питань молоді»

На початку червня на світ народилось професійна і інноваційна у молодіжній політиці ГО “Національне об’єднання радників з питань молоді”. Прийшов час познайомитись з нами ближче!

22 червня команда поспілкується з Вами в онлайн-форматі за підтримки наших партнерів з ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”. Ви зможете поставити нам запитання про роботу організації, які Вас найбільше цікавлять.

Головні цілі нашого створення:

- ширше коло знань і компетенцій РПМ;

- як виокремлювати цільові групи, коли говоримо про потенційних «адвокатів молоді»;

- як будувати спільноту для професійного росту РПМ;

- як виводити питання молодіжної політики на міжгалузевий рівень;

- окреслення різних трекерів для штатних і позаштатних РПМ; 

- залучення окремих ЦА тих, хто бажає стати радником;

- концепт РПМ всередині галузі для спільного розуміння ключових аспектів;

- розширення переліку функцій РПМ в залежності від формату залучення в орган.

Наша потужна команда радників різного рівня (Міністра, голів ОДА та ОР, міських голів та громад) розповість вам мету нашого створення з перших уст, ми поділимось усіма нашими цілями та найближчими планами. А головне, що ми представимо нашу команду засновників та її експертизу.

Для об’єднання  це важливий крок, адже вже зовсім скоро ми оголосимо про національний набір членів спільноти. Це змога для вас поспілкуватися з нами відкрито, а для нас - це можливість залучити до команди найкращих з найкращих у наших цільових аудиторіях.

Під’єднуйтеся до онлайн спілкування на сторінках ГО “Нацоб’єднання радників з питань молоді” (https://www.facebook.com/youthcounselors) та ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” (https://www.facebook.com/ngocrh) о 14:00 годині 22 червня.

 

Подія у Facebook: https://fb.me/e/3hbYfapSY 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.