bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Агрочелендж для підлітків: інтерактивне навчання, цінні призи і майбутнє в агро

В рамках проєкту підлітки не лише дізнаються більше про перспективи надважливої та інноваційної галузі в Україні - аграрної сфери, а й позмагаються за круті призи!

Як приєднатися до проєкту: 

  • Перейти на сайт careerhub.in.ua/agrochallenge та переглянути цікавий відео-курс із 5 серій «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро»
  • Виконати умови челенджу: написати свій відгук, поділитися інсайтами та враженнями про онлайн-курс у соцмережах до 24 червня 2022 року.
  • Отримати шанс виграти крутий приз - один з 20 сертифікатів на 1000 грн для саморозвитку!


Фінал проєкту та оголошення переможців відбудеться 28 червня 2022 року.

Онлайн-курс «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро» – це серія цікавих відео-діалогів, у яких ви разом з головними героями блогером Андрієм Шимановським та активісткою Юлею Шкуліпою, поспілкуєтесь із експертами аграрної сфери аби дізнатись, чим ця сфера визначна для України та світу. 

Фахівці провідної агрокомпанії Syngenta розкажуть про те, як взагалі працює аграрна галузь, чому вона така важилива для світу, якими інноваціями вона наповнена і які можливості відкриває для кар’єри!

Дізнатися більше про проєкт та його умови можна на сайті careerhub.in.ua/agrochallenge , а слідкувати за останніми новинами проєкту - у Телеграм-каналі Career Hub. Teens, 

Про організаторів:

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua 

Syngenta — одна з провідних світових сільськогосподарських компаній, її мета — допомогти безпечно нагодувати весь світ, водночас піклуючись про планету. Компанія прагне підвищити сталість, якість і безпеку сільського господарства за допомогою науки світового рівня та інноваційних галузевих рішень. Більше інформації можна знайти на сайті: www.syngenta.ua

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.