bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Для чого орган самоорганізації населення в територіальних громадах? (с. Шульгинка)

Прес-анонс 

Експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» запрошують мешканців, старост, представників громадських організацій, місцевих депутатів, представників сільської ради Шульгинської територіальної громади прийняти участь в навчальному заході з метою отримання навичок використання різних форм локальної демократії та представництва інтересів громад, зокрема створення органів самоорганізації населення (ОСН). Державна та регіональна політика на рівні комунікації «влада – жителі» та захист прав останніх останні роки була сконцентрована лише на розбудові інституту старост. Але зараз зростає запит на використання різноманітних моделей взаємодії.   ОСН – це представницькі органи, що створюються жителями, які проживають на законних підставах на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення окремих питань місцевого значення. 

Дата проведення:  02.02.2022, початок о 10.00

Місце проведення: Луганська область, с. Шульгинка, вул. Центральна, 12-Н,

                                  Центр культурних послуг (другий поверх)

 

Організатори: ГО «Громадська ініціатива Луганщини»

Необхідну додаткову інформацію можна отримати по тел. 0506223330

 #IRF

#EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.