bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кейс: Концепція молодіжного хабу для школи 18 імені Дмитра Чернявського у м.Бахмут

Придумай молодіжний центр мрії для школярів Бахмута! 

Безліч дітей невеликих міст та сіл мріють поїхати на навчання у Київ або й за кордон, адже там більше можливостей. Бахмутська громада хоче та готова створювати можливості для розвитку школярів, але потрібні твої ідеї — що саме?

— Як дати молоді можливість оцінити свій вклад у громадський рух, у розвиток рідного міста?

— Які активності можна проводити з молоддю 14-18 років?

— Які українські/міжнародні організації, школи/курси можна залучати?

Є школа з новим ремонтом, комп’ютерами та доступом до інтернету, на базі якої можна створювати молодіжний хаб та проводити активності для дітей та підлітків. У школі явно не вистачає ресурсів для проведення спеціалізованих офлайн чи онлайн курсів, спрямованих на розвиток партнерських відносин, знайомство з сучасними професіями, опанування навичками фрілансерів. Та в нас точно є бажання створити такий новий, активний молодіжний центр!

Реєструйся та допоможи дітям отримувати можливості для розвитку у своєму місті:  https://bit.ly/33f8jCq

Кейс-чемпіонат проходить в межах проєкту “Школа відкритих інновацій для Громад” що реалізується ГО «КЕЙСЕРС» в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.