bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс безбар’єрних маршрутів Донецької та Луганської області

Наскільки комфортно пересуватись вашим містом? 

Через відсутність в публічному доступі, в тому числі Google Maps, актуальної інформації про рівень доступності міської інфраструктури, жителі з обмеженою мобільністю не можуть планувати свій маршрут. Також вони навіть не знають, які перешкоди їх можуть очікувати на шляху з точки А в точку Б. Мова йде не лише про людей з інвалідністю. У пандусах відчувають гостру потребу батьки з дитячими колясками, кнопки виклику персоналу також будуть корисні людям поважного віку.

Звичайно, ми за інклюзивний універсальний дизайн, який дає можливість кожному повноцінно користуватися навколишнім середовищем. Поки архітектори і будівельники вивчають нові державні будівельні норми, ми можемо зібрати всю інформацію про наявну інфраструктуру та опублікувати її в одному місці.

Використовуючи інтерактивну карту provodnik.online, учасники конкурсу нанесуть інформацію про доступність популярних маршрутів і місць у їхніх містах.

Проєкт «Provodnik», який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, реалізує ГО «Debate for Changes» за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Крім того, provodnik.online – фіналіст хакатону програми ЄС «Регіональний механізм підтримки громадянського суспільства країн Східного партнерства», переможець EU Digitalization for Civil Society Award 2019.

Формат конкурсу:

До 23 листопада – реєстрація команд по 2-3 людини;

24 листопада – публікація списку маршрутів і місць;

26 листопада – онлайн-інструктаж з користування платформою (відео буде викладено в соціальні мережі);

27-28 листопада – використовуючи інтерактивну карту provodnik.online, учасники конкурсу нанесуть інформацію про доступність популярних маршрутів і місць у їхніх містах. 

30 листопада – результати відбору переможців конкурсу, які отримають призи від наших партнерів.

 

Реєструйся за посиланням. Участь безкоштовна. 

Всі учасники отримають подарунки, а переможці – цінні призи.

 

Детальніше: facebook.com/events/2047251924/80030

Як конкурс пройшов в Одесі youtube.com/watch?v=Wwle28rAFWU

Email provodnik.team@gmail.com

Про нас:

provodnik.online

YouTube канал про інклюзію в Україні

Instagram Facebook

 

Для довідки:

Проєкт «Provodnik», який є переможцем національного конкурсу інновацій EastCode 2021, реалізує ГО «Debate for Changes» за технічного адміністрування Center42 у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 

Контакти

  • facebook.com/events/2047251924/80030
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.