bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Умови праці в сфері культури та креативності: презентація, дослідження та дискусія

У четвер 21 жовтня, з 11:00 до 13:00 аналітичний центр Cedos запрошує вас на презентацію дослідження і фахове обговорення його висновків.

Понад 570 тисяч людей в Україні працюють у сфері культури та креативних індустрій. Щоправда, у дослідженнях говорять переважно про потреби та інтереси споживач_ок культури, а не про умови праці людей, зайнятих у креативних індустріях. Їхня робота — це часто брак стабільності, низькі доходи, відсутність соціальної захищеності, неможливість планувати вільний час та відпочинок.

Протягом червня-жовтня 2021 Cedos провів дослідження умов праці у сфері культури та креативних індустрій у державному й приватному секторах. Ми проаналізували, наскільки гідними є умови праці та від чого вони залежать, з якими проблемами та викликами стикаються працівни_ці, і як держава може покращити ситуацію.

У четвер 21 жовтня, з 11:00 до 13:00 запрошуємо вас на презентацію нашого дослідження і фахове обговорення його висновків.

Під час презентації та дискусії ми зосередимося на такому:

  • які політики і пріоритети держави у культурі та креативності впливають на зайнятість у цій сфері?
  • яким є кар’єрний шлях зайнятих у сфері культури та креативності?
  • які основні характеристики зайнятості та умов праці у сфері та чи є відмінності між незалежними фахів_чинями на найманими працівни_цями?
  • наскільки поширеною є подвійна зайнятість і які виклики вона створює для зайнятих у культурі та креативних індустріях?
  • чи знають працівни_ці культури про свої права та чи об’єднуються проти порушень?

Усіх гостей ми оголосимо трохи згодом.

Подія пройде онлайн. Щоб приєднатися до зустрічі у Zoom і мати змогу ставити запитання спікер_кам, просимо зареєструватися. Подія також транслюватиметься на сторінці Cedos у Фейсбуці.

Захід проходить у межах дослідження умов праці у сфері культури та креативних індустрій, яке аналітичний центр Cedos проводить за підтримки Українського культурного фонду.

Подія у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/576986993732714

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.