bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Анонс радсадівської робочої зустрічі проєкту з розвитку громад на Миколаївщині

Запрошуємо представників медіа, органів місцевого самоврядування, громадськості Ралсадівської громади взяти участь у формуванні робочої групи проекту: «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини».
Робоча зустріч відбудеться у четвер 7 жовтня 2021 р. о 10-00 у приміщені виконкому селищної ради (вул. Миру, буд. 5. с-ще Радісний Сад).
Метою проекту є: Посилення спроможності Радсадівської, Березанської, Вознесенської, Мішково — Погорілівської, ї Снігурівської громад з налагодження якісної взаємодії «влада – громада» при вирішенні питань місцевого значення з врахуванням інтересів периферії шляхом:

 1. Удосконалення місцевого нормативно — правового забезпечення форм місцевої демократії (ФМД), а саме — органи самоорганізації населення (ОСН); загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання; місцеві ініціативи; е-петиція; громадські слухання; громадські ради; громадські експертиза і громадський аудит;
 2. Навчальної, консультативної, інформаційно- комунікативної та іншої ресурсною підтримкою ініціатив з реалізації громадянських прав на застосування ФМД для якісної освіти, благоустрою, екології, інфраструктури та інших питань місцевого значення.
  У разі виникнення запитань, звертайтеся на E-mail: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.
  Нагадуємо, що перша з серії робочих зустрічей відбулась 5 жовтня 2021р. у Березанській селищній раді. Реліз на http://frgn.mk.ua/?p=12779 .
  Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
  Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.
  EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.
  Проект реалізується ФРММ спільно з Миколаївським місцевим центром БВПД, Березанською селищною, Мішково-Погорілівською і Радсадівською сільськими; Вознесенською і Снігурівським радами; ГО «Еко. Березань»; ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» (м. Вознесенськ), ГО «Віват (Снігурівка), ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення»; ГО «Час Збирати Українців» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Контакти

 • 0512473879
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.