bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Обери професію своєї мрії!

Презентуємо Вам центральний проєкт Міністерства освіти та науки України з профорієнтації, а саме Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», який має на меті допомогти кожному учню свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні https://www.hryoutest.in.ua/

Інструкція користування порталом даного проєкту наступна:

1. Заходьте на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua та пройдіть просту та швидку реєстрацію.

2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».

3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації, протягом 1-2 днів.

4. Замовте онлайн-консультацію у кар’єрного консультанта, яка відбудеться незалежно від того, чи пройдене тестування.

6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо.

7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях.

8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні.

Всі вищезазначені сервіси - безкоштовні!

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.