bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Бахмуті відкриють мурал про фейки

У п’ятницю, 13 серпня, у Бахмуті відбудеться урочисте відкриття муралу в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE, який привертає увагу до важливості критичного мислення та боротьби з дезінформацією. 

Де: м. Бахмут, вул. Леваневського, 117.

Коли: п’ятниця, 13 серпня, 10:30.

Реєстрація на відкриття муралу ARTIFAKE.

Долучайтеся до  Facebook-події.

Участь у заході візьмуть автор муралу Ян Птушко, менеджерка проєктів «Інтерньюз-Україна» Олександра Панова та представники Бахмутської міської ради.

Мурал «Поміж літерами» українського художника-мураліста Яна Птушка в Бахмуті продовжить серію арт-об’єктів ARTIFAKE у містах Сходу та Півдня України. Вони мають привернути увагу українців до важливості боротьби з дезінформацією та розвитку критичного мислення. 

Ще в квітні Бахмут за результатами голосування потрапив у трійку переможців серед п’яти міст-претендентів на створення арт-об’єкта. Перший мурал уже відкрили в Каховці, відкриття третього муралу заплановано на 17 серпня у місті Токмак Запорізької області. Усього в межах ініціативи створять дев’ять арт-об’єктів в Україні, Польщі та Вірменії.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проєкту Юлії Мішиної ([email protected], 096 780 98 97).

Проєкт ARTIFAKE втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Асоціацією аудіовізуальних репортерів (Вірменія) та Фундацією «Art Transparent» (Польща) за фінансової підтримки програми ЄС «Креативна Європа», Міжнародного фонду «Відродження», Фонду Конрада Аденауера, Українського культурного фонду, Посольства Королівства Нідерландів та Міністерства культури, національної спадщини і спорту Польщі. Думки й погляди, висловлені протягом заходу, виняткова відповідальність митців та організаторів.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.