bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дебатний турнір із політичних реформ у Чернівцях

20 квітня на базі Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Чернівцях відбудеться дебатний турнір із політичних реформ.

Дебати - це інтелектуальна гра, яка вдосконалює критичне й аналітичне мислення шляхом дискусії навколо однієї теми, формує навички аргументованого переконання та сприяє розвитку демократичних цінностей.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів міста! Зареєструвати команду у складі 2 осіб можна за посиланням: https://cutt.ly/Ncgbzl2

ЩО? Дебатний турнір із політичних реформ у Чернівцях

КОЛИ? 20 квітня о 16:00

ДЕ? Онлайн-платформа ZOOM

Попередньо також пройде тренінг по навчанню гри в дебати й оголошення тем для майбутньої дискусії. На переможців очікують класні подарунки та можливість представляти столицю Буковини на національному рівні. Деталі в організаторів: +38(066)9053598, +38(097)9914902 – Інна Пашанюк.

Довідка. Захід відбудеться в рамках реалізації Всеукраїнської кампанії «Право вибору» від ВГО «Інститут «Республіка» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем, створена в рамках діяльності ВГО «Інститут «Республіка».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

  • Інна Пашанюк - регіональна координаторка Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Чернівцях
  • конт. тел.: +38(066)9053598
  •  +38(097)9914902
  • e-mail: inna.pashaniuk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.