bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Обговорення у 3-х старостатах для Березанської ЕКО — громади

Шановні краєзнавці, екологи та місцеві депутати! Робоча група селищного голови запрошує до ВАС до обговорення екологічних викликів Стратегії розвитку громади.

Чергові з серії лютневих фокус – груп для Ташинського, Краснопільського та Димитрівського округів відбудуться,  в адмінстративних приміщеннях:

  • Калинівського старостату. Початок о 10-00, 2 березня 2021 р;
  • Щасливіського старостату. Початок о 12-30 2 березня 2021 р;.
  • Димитрівського старостату. Початок о 9-30, 3 березня 2021 р;.

У програмі:

По — перше, презентація перших результати громадської експертизи Стратегії розвитку Березанської селищної ОТГ до 2024 р. (у форматі Стратегічної екологічної оцінки);

По — друге, обговорення ключових екологічних проблем округів;

По — третє, делегування представників округу у склад Березанської Стратегічної ради.

Чекаємо заявки учасників фокус — групи!

Нагадуємо, що лютневу серію фокус – груп в усіх округах громади ініціювала робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи. 

Перша фокус- група відбулась 5 лютого 2021 р. у Матиясове .

Друга та третя фокус- група відбулись 17 лютого 2021 р. у Лиманах  та Красному .

Четверта та п’ята фокус- групи відбулись  24 лютого 2021 року у Калинівці http://frgn.mk.ua/?p=12176 та Щасливому http://frgn.mk.ua/?p=12171 / 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

 

 

Контакти

  • (0512)47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.