bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Етичні виклики для розслідувань та розслідувачів»

17 листопада об 11:00 год відбудеться дискусія онлайн «Етичні виклики для розслідувань та розслідувачів» від Комісії з журналістської етики.

 Розмова журналістів та редакторів із:

  • Василь БІДУН, журналістом сайту «Слідства.Інфо», співавтором фільму-розслідування «Я – бот», у якому розповідається про роботу українських ботоферм.
  • Олег ХОМЕНОК, медіатренер, старший радник з питань медіа Internews Network, член Ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN, член Комісії з журналістської етики.

 Модеруватиме розмову Андрій Куликов, співзасновник Громадського радіо, Голова Комісії з журналістської етики.

 Під час дискусії поговоримо про таке:

-  Чи існують спеціальні етичні стандарти для розслідувань?

-   Приховане спостереження та використання витоків, де закінчується суспільний інтерес і починається “замкова шпарина”?

-   Як не забути про принцип «Не нашкодь»?

До участі запрошуються журналісти та редактори місцевих, регіональних та всеукраїнських медіа, медіаексперти та громадські активісти у сфері медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників.

 Обов’язкова реєстрація https://forms.gle/kw9WxoUygZb9d2ik8

Подія на Фейсбуці https://www.facebook.com/events/1361601487343925/

Комісія з журналістської етики – орган саморегулювання роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи - Кодексі етики українського журналіста.

Контакти

  • cje.info@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.