bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Імпакт-інвестування: перший досвід і погляд у майбутнє

Перша в Україні конференція з імпакт-інвестування. В одному місці зберемо досвід соціальних інвестицій великого бізнесу, фондів та приватних інвесторів, а також обговоримо можливості для розвитку цієї сфери в Україні.

УСЕ ПРО ПОДІЮ І РЕЄСТРАЦІЯ: http://silab.chasopys.ua/impact_investment

Буде представлено USVF – Український венчурний фонд соціальних інвестицій. Соціальні стартапи, переможці конкурсу, отримають свої перші інвестиції від Фонду.

Фінальний акорд конференції - PITCH NIGHT Акселератора соціального підприємництва SELab. 21 команда соціальних підприємств - випускників Акселератора SELab 2019-2020 презентує свої бізнес-моделі та позмагається за головний приз, стажування у Латвії та Литві.

Запрошуємо до участі тих, хто хоче стати імпакт-інвестором або отримати соціальні інвестиції.

Імпакт-інвестування – це сучасний тренд інвестування в соціальні стартапи. На Світовому економічному форумі в Давосі представлено дві нові платформи імпакт-інвестування: SDG500 і UpLink.

Бізнес, приватні інвестори, фонди інвестують в соціальні підприємства. Особливості цих інвестицій – очікування не лише фінансового повернення (часткового або повного), а передовсім вимірюваного соціального впливу.

Організатор конференції з #impact_invest_ua - SILab Ukraine за підтримки проекту ЄС «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» та Фонду родини Нечитайло.

Зареєструватися та придбати квиток на участь у заході можна за лінком: https://2event.com/uk/events/1856473. Реєстрація обов'язкова. Останній день - 24.02.2020 р.

Контакти:
+38067 328 72 65
school@chasopys.kiev.ua

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<