bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Open Data Campus. Інфраструктура

В рамках кампусу, пропонуть знайти рішення для належної якості інфраструктури, підвищення прозорості та мінімізації корупційних ризиків в галузі.

 

Обов'язковим інструментом кожного в телефоні все частіше стають додатки, в яких з легкістю можна відслідкувати де їде твій автобус чи який час затримки рейсу, яким прилітає твій двоюрідний брат. Так от всі ці зручні додатки та сервіси не існували би без відкритих даних в інфраструктурі. Цього разу, в рамках кампусу, пропонуємо знайти рішення для належної якості інфраструктури, підвищення прозорості та мінімізації корупційних ризиків в галузі.

Запрошуємо до Open Data Campus. За два дні прокачаємо знання про відкриті дані, допоможемо оформити ідею у проект, знайти однодумців, дамо toolkit и для роботи з даними та закріпимо все це на практиці. Кропітку роботу скомбінуємо з нетворком, кавою та смачними обідами.

Коли: 22-23 лютого 2020

Де: TBA

У програмі:

  • Кейс-стаді проектів на основі відкритих даних
  • Воркшоп. Інструменти чистки\візуалізації даних
  • Воркшоп по презентаціях та пітчингах
  • Робота в командах та розробка проектів

Зареєструватись: https://goo-gl.su/M1Mm
Дедлайн для реєстрації 9 лютого, після чого ви отримаєте тестове завдання для відбору.

Детальна інформація про кампус - на сайті: http://1991.vc/campus/

Кемп проходить в рамках Open Data Challenge — визнаного світового формату конкурсу інноваційних IT-проектів на основі відкритих даних.
Проект реалізується за підтримки Міністерство цифрової трансформації України у рамках USAID/Uk Aid проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.