bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Акція «Святкуємо День Святого Миколая Разом!» (Дніпро)

Інститут «Республіка» та Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»  запрошують разом цікаво відсвяткувати День св. Миколая і отримати солодощі у подарунок.

Святий Миколай здавна є покровителем українських дітей, які протягом року чемно поводяться аби 19 грудня отримати від нього гарні подарунки. Однак Святий Миколай не просто добрий дідусь, який оберігає і слухняних, і неслухняних діток. Найголовніше, він відомий всьому світу Святий, який відрізнявся мудрістю, гострим розумом та добрими справами. Тому, у День Святого Миколая ми пропонуємо і дорослим пригадати, як вони були дітьми, як очікували на подарунки, а головне отримати їх! Однак, у ролі Миколайчиків будуть координатори ВІ “Активна Громада”

ВІ «Активна Громада» запрошує жителів українських міст, депутатів місцевих рад, представників місцевого самоврядування та ЗМІ взяти участь у всеукраїнській акції: “Святкуємо День Святого Миколая Разом!”.

Дата: 21 грудня
Час: 15:00-16:00
Місто та місце: Дніпро, Європейська площа

Мета акції: Традиційно 19 грудня дітки отримують подарунки від Святого Миколая за свою гарну поведінку. А що ж дорослі? Команда Інституту “Республіка” пам’ятає, що дорослі в душі теж діти, тому ми пропонуємо їм також отримати солодкі подарунки від Святого Миколая. Однак, не за гарну поведінку, а саме за правильні відповіді на запитання від координаторів ВІ “Активна Громада”. В нашій державі щодня відбуваються важливі зміни, які часто залишаються поза увагою багатьох українців. Тому, в День Святого Миколая ми хочемо перевірити знання українців стосовно ініційованих Президентом України змін до Конституцій та мотивувати їх знати більше, цікавитися та не бути байдужими.

Ми запрошуємо українців до спільного обговорення змін до Конституції, яке допоможе комусь дізнатися, а комусь пригадати, яка кількість депутатів передбачена нашою Конституцією та скільки народних обранців є зараз. А скільки їх буде відповідно до запланованих змін? Чи збільшаться повноваження Президента відповідно до цих змін? Яка виборча система нас очікує? Чи будуть загалом ці зміни позитивними, чи негативними?
Акція одночасно проходитиме у 25 містах у різних куточках України.

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Контакти

  • Дмитро Чернишов
  • регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі
  •  0508022289
  •  sp2016dnipro@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.