Соціально-інтерактивна вистава «Право Є?»

Показ Соціально-інтерактивної вистави  «Право Є?» за мотивами «Конвенції ООН про права людей з інвалідністю» за участі людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, учасників соціально-інтерактивного театру Благодійного товариства«Джерела».

07 жовтня 2019 року о 14:30.

м. Київ, бульвар Ігоря Шамо, 18/2, Київський університет імені Бориса Грінченко, Інститут людини.

Метою заходу є подолання стереотипів, стимулювання суспільної цікавості до інклюзивного театрального мистецтва та підвищення рівня обізнаності професіоналів, політиків, громадськості загалом щодо прав осіб з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН, в тому числі і культурних, та їх порушень.

Інтерактивний театр - це інноваційна методика, що передбачає включення в події вистави глядачів, які цю виставу дивляться, тим самим підтримуючи принцип інклюзії. Інтерактивний характер вистави «Право Є?», яка  створена за мотивами Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, продемонструє різноманітні аспекти порушення прав людей з інвалідністю та дасть змогу глядачу відчути свою причетність до необхідних змін у суспільстві.

Захід відбудеться у рамках проекту Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела», за фінансової підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Інклюзивне мистецтво».

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

Ми дуже  чекаємо на вашу участь!

 За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефонами: 044-411-82-13,  0972260786 Тамара, 0675065354 Ольга

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.