bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фестиваль думок у Стрию вже цієї суботи! Не проґавте

Увага! Змінилася локація. Ресурсний центр ГУРТ разом зі Спілкою Української Молоді в Україні – Львів та Інститутом Суспільних Ініціатив запрошують до участі у Фестивалі думок, що відбудеться 31 серпня 2019 року в м. Стрий, Львівська обл.

Лідери неурядових організацій, активісти та представники місцевого самоврядування зберуться разом, щоб прокомунікувати важливі для спільноти питання.

ЩО БУДЕ НА ФЕСТИВАЛІ

  • майданчики, на яких під керівництвом модераторів проходитимуть дискусії; участь в обговоренні відкрита для всіх
  • ярмарок проектів організацій громадянського суспільства України
  • флешмоб «Збери свою громаду»

Завантажуйте мапу фестивалю тут.

ГРОМАДА У СМАРТФОНІ

На Фестивалі думок у Стрию Ресурсний центр ГУРТ уперше презентує майданчик для обговорення спроможності громад відповідати викликам цифрового світу – платформу «Громада у смартфоні», яка об’єднає експертів із цифрової безпеки, представників громади, неурядових організацій та органів самоврядування, які у відкритому форматі обговорюватимуть кібербезпеку, відкриті дані та розвиток інструментів електронного урядування як запоруку розвитку громади.

Детальніше про фестивалі думок читайте за посиланням. Вхід вільний. Щоб взяти участь у Фестивалі, приходьте на Майдан Ринок у м. Стрий 31 серпня 2019 року з 12:00.

Фестивалі думок організовано за підтримки Швеції, Чорноморського фонду регіонального співробітництва і Міністерства закордонних cправ Естонії.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.