bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Молодь Прикарпаття запрошують на зустріч з міжнародною делегацією лемків

Громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» разом зі Світовою федерацією українських лемківських об’єднань (СФУЛО) ініціювали проведення симпозіуму «Лемківська спадщина. Єднання поколінь».

Захід заплановано в Івано-Франківську на 1 серпня о 16 годині у рамках візиту міжнародної делегації лемківської світової спільноти. Окремою подією триденного перебування гостей на Прикарпатті буде якраз зустріч з молоддю, котра має лемківське коріння, та іншими представниками громади. Мета організаторів – популяризувати серед молоді лемківську історію, культуру і традиції.

Ми так поспішаємо за сучасними тенденціями, що часто забуваємо оглянутися назад і вивчити історію свого коріння, - говорить співорганізаторка Євгенія Бардяк. – Лемківська спадщина стає дедалі популярнішою завдяки окремим особистостям та організаціям. Сьогодні ми шукаємо молодь, яка стане надалі носієм культури предків”.

Організатори запрошують молодь Прикарпаття реєструватися на симпозіум, де братимуть участь делегати зі США, Канади, Словаччини, Польщі, Сербії та Хорватії. Анкету за лінком https://bit.ly/2K9pA2C можна заповнити до 30 липня включно.

Голова СФУЛО Ярослава Галик зазначає: “Цього року ми відзначаємо 75 роковини початку депортації етнічних українців Закерзоння, зокрема Лемківщини, у 1944-1951 роках. Доля розкидала лемків по цілому світу. Наш віковічний спадок має зберегтися в наших нащадках, тому такі нечасті зустрічі є вкрай важливими, аби ним ділитися. І молодь Прикарпаття буде мати унікальну нагоду отримати новий досвід”.

Проект “Культурно-мистецький симпозіум “Лемківська спадщина. Єднання поколінь” реалізовується ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” при сприянні Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА у рамках програми “Молодь Прикарпаття”.

Контакти

  • 0506787602
  •  molodaprosvita.if@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<