Дебати: «Чи пов’язані гендер і корупція в Україні?»

Долучайся до обговорення проблеми взаємозв'язку між корупцією та гендером, щоб спільними зусиллями знайти вірні рішення.

Питання зв’язку гендеру і корупції дуже суперечливе. Одні вважають, що корупція, в житті жінок та чоловіків має різний вигляд і масштаб, що спонукає їх сприймати її по-різному. Інші, думають навпаки. Існують успішні кейси країн, де корупцію вдалось зменшити завдяки збільшенню жінок у владі, а також вдалось підвищити ефективність антикорупційної політики, яка тепер враховує інтереси жінок і чоловіків. Та чи дійсно існує взаємозв’язок?

Відповідь на це та багато інших питань Ви знайдете під час дебатів “Чи пов’язані гендер і корупція в Україні?”????

В програмі заходу:
 Чи однакова корупція для жінок та чоловіків?
Хто і чому частіше дає та бере хабарі та хто більш вразливий до негативних наслідків корупції?
 Навіщо розрізняти інтереси жінок та чоловіків в антикорупційній політиці України? Чи має це відбуватися на законодавчому рівні?
Як впливає доступ жінок до ухвалення політичних рішень на рівень корупції в Україні?

Вхід вільний за умови реєстрації: http://bit.ly/302OckC

Захід реалізується в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.