Фестиваль Громадської Участі ГБФест

Фестиваль Громадської Участі - це унікальна подія, де ви маєте можливість побачити результат ефективної взаємодії влади, громади і соціально відповідального бізнесу та оцінити яскраві приклади успішно реалізованих проектів.

Ти активний, творчий? Хочеш брати безпосередню участь в управлінні містом? Завітай на ГБФест!

18 травня 2019 року о 10:00 у парку Шевченка в Києві відбудеться фестиваль громадської участі та демонстрації результатів спільної взаємодії влада-громада-партнериГБФест.

Чому ГБФест потрібний нам усім?

ГБФест — це унікальна, безпрецедентна подія, де ви маєте змогу побачити результат ефективної спільної взаємодії влади, громади та соціально-відповідального бізнесу на місцевому, національному та міжнародному рівні, оцінити яскраві приклади успішно реалізованих проектів.

Яка наша мета? Ми прагнемо залучити якомога більше активних громадян до нової системи взаємин, що спрощує і робить більш ефективним прийняття рішень на користь Києва та киян. Ми хочемо і можемо об’єднати різні покоління у спільній чудовій меті — зробити управління нашим містом прогресивним та інтерактивним! Досить шляхетно, чи не так?

Не випадково для проведення ГБФесту було обрано таке символічне місце — парк Шевченка, як своєрідна точка перетину молоді і людей старшого віку.

Чому ви маєте стати учасником ГБФесту?

З гордістю стверджуємо, що це перший фестиваль подібного масштабу, що проводиться вже втретє. Успіх попередніх заходів обіцяє неперевершений резонанс і чудові результати цьогоріч!

На фестивалі працюватимуть 15 локацій, на яких ви дізнаєтеся про кращі практики європейської участі та результати спільно реалізованих міжнародних проектів.

Ви матимете змогу відчути себе ланкою міцного ланцюга, що об’єднує активних творчих громадян і владу. ГБФест — це шанс ознайомитися з передовою на сьогоднішній день системою комунікації, що надалі формуватиме нову свідомість громадян.

Організатори пропонують:

- відвідати різноманітні майстер-класи, в яких також візьмуть участь відомі сучасні лектори й мотиватори;

- стати активним учасником спортивних заходів фестивалю в програмі від олімпійських федерацій спорту України;

- можливість відвідати спеціально обладнану локацію для дітей, де можна провести час весело і корисно.

Кульмінацією вечора стане модний фешнпоказ від українських дизайнерів, де будуть представлені колекції традиційних вбрань провідних європейських держав.

Також протягом проведення фестивалю діятиме ярмарок, працюватимуть фуд-корт і лаунж-зона просто неба!

Ви матимете змогу проявити себе у безлічі просвітницьких і розважальних програм, квестів, побувати на концертних виступах відомих українських виконавців.

ГБФест — це чудова змога поспілкуватися з професіоналами, освіжити свої знання в нових для вас сферах, збільшити кругозір та просто гарно відпочити на найбільш масштабній тусовці Києва!

Організатори:Центр комунікації та інформації,Міністерство Молоді І Спорту,Офіс Ради Європи в Україні - Київ,Департамент суспільних комунікацій КМДА

До участі запрошуються: представники соціально-відповідального бізнесу, представники органів влади, громадські організації тощо.

РЕЄСТРУЙСЯ В ЯКОСТІ УЧАСНИКА:

https://forms.gle/333T2Zxc7uAtHAC4A

Дата та місце проведення:

18 травня, м. Київ, Парк імені Тараса Шевченка

З 10:00 до 22:00

Деталі фестивалю:

http://www.cpci.kyiv.ua

Подія у facebook:

https://www.facebook.com/events/573322919824969/

#ГБФест #ІнфокампаніяГБ #ГБКиїв2020 #ЦПКІ #Комунікуємо

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.