Круглий стіл «Прес-служби судів: час змін»

27 березня у м. Києві відбудеться презентація проекту типового положення про прес-службу апеляційного суду та рекомендацій змін у Типову посадову інструкцію прес-секретаря суду.

27 березня у м. Києві відбудеться презентація проекту типового положення про прес-службу апеляційного суду та рекомендацій змін у Типову посадову інструкцію прес-секретаря суду, що затверджена наказом Державної судової адміністрації України №145 від 6 листопада 2013 року. Обидва документи розроблені експертами (-ками) з урахуванням думок представників (-ць) судів, ЗМІ, громадськості.

Рівень довіри до суду у 2018 році склав 16%. Такі дані оприлюднила Програма USAID «Нове правосуддя», згідно досліджень проведених у серпні–жовтні 2018 році.

Сьогодні для судової системи вкрай важливо продовжувати працювати у напрямі відкритості та прозорості. Комунікаційна команда суду — це лакмусовий папірець готовності суду працювати з громадськістю та бути відкритими до будь-яких питань ззовні.

Дослідження («Суди та ЗМІ: досвід співпраці»«Прес-служби судів: погляд зсередини»), проведені ГО «Вектор прав людини», показують необхідність створення відокремленої прес-служби для судів апеляційної ланки та посади прес-секретаря в місцевих судах (без покладання обов’язків на інших представників). Це сприятиме формуванню більш позитивного іміджу судів.

Наш круглий стіл — відкритий майданчик для громадськості та судів задля пошуку ефективних форм співпраці та вирішення наявних проблем.

Модераторка заходу: 
Анастасія Розлуцька
, координаторка команди E-data, головна редакторка журналу «Mind lab».

Спікери:
Валерія Рибак,
 директорка ГО «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою»;
Назарій Боярський, член Правління ГО «Вектор прав людини», автор публікацій «Прес-служби судів: погляд зсередини» та «Суди та ЗМІ: досвід співпраці»;
Тарас Гук, експерт, правник;
Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ (уточняється).

Учасники (-ці) будуть забезпечені роздатковими матеріалами. Також передбачені перерви на кава для неформального спілкування.

Захід відбудеться 27 березня, тривалість — близько 3-х годин.
Початок о 11:00очаток реєстрації о 10:30.
Місце проведення: м. Київ, м. Київ, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх.

Реєстрація за посиланням є обов’язковою умовою участі, кількість місць обмежена.

Подати заявку можна за посиланням goo.gl/5YUTT2 до 26 березня.

З програмою заходу та іншими деталями можна ознайомитися у Facebook-події: www.facebook.com/events/2152747278135097/ 

У разі запитань звертайтесь, будь ласка, до асистентки проектів ГО «Вектор прав людини» Марини Фурсенко за телефоном: +380 (93) 684–59–79 або до директорки  ГО «Вектор прав людини» Валерії Рибак +380 (50) 411–20–47 або за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com 

Захід організовано ГО «Вектор прав людини» в межах проекту Центру політико-правових реформ «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу. Думки, висловлені експертами ГО «Вектор прав людини», жодною мірою не відображають офіційної позиції донорів.

Контакти

  • trialinsimplewords@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.