Круглий стіл у Коблівської ОТГ

14 лютого 2019р. представників органів місцевого самоврядування, старост, активістів і депутатів сіл Коблівської сільської ОТГ і ЗМІ запрошують обговорити результати громадського аудиту цілісності системи управління комунальним майном.Г.

Результати громадського аудиту презентує методист проекту та експерт ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

Також до участі в обговорені візьмуть участь:

Олексій СИДОРЧУК, заступник голови Березанської районної ради;

Володимир Киливник — голова Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ» ;

Володимр ПАНИЧ — Голова Коблівської сільської ОТГ

Людмила МАКСИМЕНКО, голова правління ГО «ЕКО Березань»;

Учасники круглого столу на основі висновків та рекомендацій громадського аудиту спланують подальші дій  щодо запровадження більш успішної моделі врядування у ОТГ

Місце проведення: Виконком Коблівської сільської ради,  вул. Одеська, буд.4, с.Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

Початок реєстрації: 10-45. Час проведення: 11-00 – 13-00.

Прес-служба ГО «фонд розвитку м. Миколаєва»

_____________________________________________________________

Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Демократичне, належне управління комунальним майном у 2-х ОТГ Миколаївщини», які реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «Екоберезань», Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ, Березаською районною радою  та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад»,, що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно рішення облради №7 від 30.07.2015 р. «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках..» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Контакти

  • (0512)47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.