Зустріч Молодих Лемків на Прикарпатті

Громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» у рамках проекту «Ми – лемки!» запрошує молодь у віці від 18 до 35 років на Зустріч Молодих Лемків, що відбудеться в Івано-Франківській області у місті Долина та на Рожнятівщині з 2 по 4 листопада.

Метою заходу є знайомство між собою молоді західних областей України та Польщі, які мають лемківське коріння або цікавляться культурою, традиціями, історією лемківського етносу, задля напрацювань спільного бачення і подальшої діяльності по збереженню пам’яті та історичної спадщини.

Програмою заходу передбачено коротке ознайомлення з історією лемківського етносу, його культурою, традиціями через майстер-класи від носіїв, відвідання локальних тематичних музеїв та пам’яток, а також роботу в малих групах. Крім того учасники відвідають місцевий лемківський фестиваль з музикою і традиційною кухнею.

Запрошення до участі поширюється на мешканців Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. З Польщі запрошеними гостями будуть представники ГО “Об’єднання лемків”.

Організатори покривають витрати на проживання у двомісних номерах, харчування та проїзд в обидві сторони автобусом чи поїздом не вище класу купе або другого класу Інтер-сіті при наявності копій квитків.

Для участі у заході до 29 жовтнявключно потрібно заповнити он-лайн анкету. Оцінка анкет відбуватиметься на основі мотивації. Результати відбору буде повідомлено до кінця робочого дня 30 жовтня. Кількість місць обмежена. Відібраним учасникам буде надіслано інформацію про місце зустрічі та детальну програму заходу.

Захід відбувається у співпраці з Івано-Франківською обласною організацією Всеукраїнського товариства “Лемківщина” та громадською організацією “Молода Лемківщина” (Львів) у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, 

Контакти

  • molodaprosvita.if@gmail.comабо за номером телефону (050) 6787602
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.