Форум пошуку партнерів II

21-22 серпня в Бресті відбудеться Форум пошуку партнерів – захід, який має на меті допомогти у створенні партнерств та підготовці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Дедлайн - 8 серпня 2018 р.

21-22 серпня в Бресті відбудеться Форум пошуку партнерів – захід, який має на меті допомогти у створенні партнерств та підготовці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

До участі у форумі запрошуються всі потенційні бенефіціари з території програми.

Участь у форумі безкоштовна. Організатори форуму забезпечують проїзд від головних міст (відповідно списку  вказаного у реєстраційній формі), харчування, проживання.

З програмою форуму можна ознайомитися тут.

Для участі у форумі необхідно завантажити реєстраційну форму, заповнити її підписати, відсканувати та до 8 серпня цр. надіслати на електронну адресу brest@pbu2020.eu

Кількість місць обмежена, у разі великої кількості заявок пріоритет надаватиметься відповідно до черговості зголошення. Від однієї організації можна зареєструвати максимально 2 особи. Підтвердження участі у форумі буде надіслано на вказану у реєстраційній формі електронну адресу. 

З метою більш ефективного пошуку партнерів під час Форуму пошуку партнерів та впродовж підготовки проектів, просимо Вас зголосити свої проектні ідеї та контактні дані в електронній базі пошуку партнерів тут.

Одночасно нагадуємо, що на сайті Програми опубліковано проект Посібника для заявників 2-го конкурсу проектів (мікро-проекти) англійською мовою та робочі переклади на національні мови, у якому представлено детальну інформацію щодо правил конкурсу, зокрема вимоги прийнятності організацій.

Конкурс проектів триватиме від 1 серпня до 31 жовтня цр. У вересні цр. плануються інформаційні семінари для бенефіціарів.

Джерело

Контакти

  • brest@pbu2020.eu
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.