Результати дослідження рівня оргрозвитку українських НДО

Громадський холдинг «Група Впливу» запрошує на Презентацію результатів дослідження рівня організаційного розвитку громадських організаіцій та ініціатив, які надають підтримку населенню, постраждалому внаслідок конфлікту. 

Презентація та спілкування з донорами й партнерами відбудеться в Києві 10 серпня з 10:00 до 13:00 за адресою: вул. Володимирська, 49А “Inveria” (Lecture Hall).

Спікери та спікерки:

– Тетяна Дурнєва, ГО “Громадський холдинг ГРУПА ВПЛИВУ”
– Ганна Лукінова, експертка, яка проводила дослідження
– Оксана Косенко, ПРООН Україна
– Айдер Халілов, Pact/ENGAGE
– Станіслав Лячинський, МФ “Відродження”

Для участі в заході необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням до 6 серпня 2018 року. Організатори не покривають учасникам транспортні та інші витрати. Кількість місць обмежена.

Дослідження проведено експертами ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” в рамках проекту «Зміцнення потенціалу секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини», який виконується Програмою Розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Співорганізатор заходу - Мережа хабів України.

До участі запрошуються громадські організації, які брали участь у дослідженні, а також представники/ці інших громадських організацій, які займаються подоланням наслідків конфлікту.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.