Презентація книги свідчень про анексію та репресії у Криму (Київ)

Люди «сірої зони» — це перша книга, у якій свідчать жертви окупації та люди, які не маючи владних повноважень, виступили проти російської армії. Для них «приєднання» півострова до Росії стало початком життя в «сірій зоні» — території, де не діють закони цивілізованого світу.

Презентація відбудеться в Кримському домі - другій домівці багатьох кримчан-переселенців та платформі для багатьох заходів на кримську тематику.

19 червня о 19:00 Кримський дім м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9

Після першої презентації книги 5 червня Український інститут національної пам 'яті та авторки отримали чимало звернень від журналістів, активістів, держслужбовців, які не змогли відвідати її, але цікавляться виданням. Книгу також замовили громадські організації та органи влади України для розповсюдження та власних проектів. То ж після численних прохань ми вирішили провести ще одну презентацію - більш розширену, щоб ще раз розповісти про нашу важливу роботу.

Під час заходу ви зможете поспілкуватись з головою Українського інституту національної пам’яті Володимиром В’ятровичем, авторками книги Анною Андрієвською і  Оленою Халімон, а також багатьма героями книги. Планується, що з героями книги, які не зможуть приїхати до Києва, можна буде організувати пряме включення з окупованого Криму.

Нагадаємо, книга “Люди “сірої зони” створена за підтримки Українського інституту національної пам'яті. Вона охоплює період життя кримчан, коли російські силовики та спецслужби почали проти них масові репресії.

“Ця книга свідчень про події 2014 року є застереженням для України та світу, що неподолана тоталітарна спадщина може деформувати сьогодення, наближати його до власних недемократичних стандартів. Адже ситуація в Криму сьогодні - це повернення до радянського минулого”, - заявив голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Автори проекту Анна Андрієвська та Олена Халімон розповідають, що в книзі йдеться про ту частину історії «кримської весни», яку замовчує або навмисно спотворює російська пропаганда. Понад півсотні оповідей спростовують міфи про те, що анексія півострова була безкровна і що «кримчани не намагалися чинити опір, а добровільно вибрали Росію».

Сторінка книги у Фб:https://www.facebook.com/svidky/

Зустріч у Фб: https://www.facebook.com/events/243424342877917/

Прес-служба Українського інституту національної пам’яті

+380 44 281 08 91

+38 0971744517

memory.gov.ua

Контакти

  • +380 44 281 08 91; +38 0971744517
  • Український інститут національної пам’яті
  • memory.gov.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.