bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум бізнесу та прав людини

Тематику бізнесу та прав людини, питання захисту бізнесу та комплаєнсу обговорять під час ІІ Міжнародного форуму адвокації прав людини. Темою цьогорічного заходу стане «Бізнес та права людини». 

Тематику бізнесу та прав людини, питання захисту бізнесу та комплаєнсу обговорять під час ІІ Міжнародного форуму адвокації прав людини. Темою цьогорічного заходу стане «Бізнес та права людини». Форум, який організовує Школа права Українського католицького університету, відбудеться 7 червня у  Львові.

Форум бізнесу та прав людини триватиме з 12:00 – до 17:30 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а, Паркова ауд.).

Під час заходу на учасників чекає три панельні дискусії: «Бізнес та права людини: синергія чи протистояння?», «Право (людини) на бізнес: як ефективно захищати?», «Комплаєнс: як створити додану вартість для суспільства і бізнесу?».

Серед спікерів Форуму: Мирослав Маринович, правозахисник, проректор із питань призначення та місії Українського католицького університету, Софія Опацька, проректор УКУ та декан-засновник Львівської бізнес-школи, Ярослав Грегірчак, заступник Бізнес-омбудсмена України, Ярослав Рущишин, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», почесний сенатор Українського католицького університету, Ганна Герасимчук, Голова Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC, Андрій Крупа, Chief Compliance Officer компанії Eleks та інші.

Участь у заході можуть взяти усі зацікавлені у тематиці. Вартість участі – 150 грн. Для реєстрації перейдіть за посиланням: http://bit.ly/2rZNi8k

ІІ Міжнародний форум адвокації прав людини «Бізнес та права людини» відбудеться за підтримки Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC, Асоціації правників України, Львівського центру міжнародного права та прав людини та Axon Partners як Генеральних партнерів Школи права УКУ у 2018 році.

Міжнародний форум адвокації прав людини відбудеться у Львові вже вдруге. Перший Форум відбувся у травні 2017 року і зібрав в Українському Католицькому Університеті близько 100 правозахисників, громадських активістів та міжнародних експертів. Чотири тематичні панельні дискусії форуму були присвячені адвокації прав людини в національному та міжнародному вимірах, проблемам правозахисного руху, успішним практикам у сфері захисту прав людини та співпраці між основними стейкхолдерами цієї сфери.

Контакти

  • Львів
  • вул. Козельницька
  •  2а
  • Паркова ауд.
  • Школа права УКУ
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.