Реформа демократичного цивільного контролю в Україні. Експертна дискусія в Одесі

Як удосконалити демократичний цивільний контроль в Україні? Чому це безпосередньо вплине на рівень безпеки та обороноздатності держави? Як дійсно наблизити Україну до стандартів НАТО завдяки реформі? 29 травня запрошуємо на презентацію та обговорення аналітичної доповіді щодо реформування демократичного цивільного контролю в Україні. Дедлайн - 27 травня 2018 року. 

Захід почнеться о 15:00 у Військовій академії за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 10, (Зала для засідань).

Під час заходу експерти Інституту Євро-Атлантичного співробітництва представлять аналіз поточного стану реформи демократичного цивільного контролю, разом із учасниками обговорять актуальну законодавчу базу, переваги й недоліки законопроекту «Про національну безпеку». Також окремі питання дискусії – оборонне планування та повноваження державних органів, соціальні аспекти демократичного цивільного контролю.

Запрошуємо до участі студентів, профільних експертів та науковців, співробітників структурних підрозділів Міністерства оборони України та інших зацікавлених осіб.

Серед доповідачів:

  • Ігор Козій – військовий аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва;
  • Леонід Поляков – незалежний військовий експерт;
  • Тарас Пастух – член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Після доповіді триватиме дискусія з учасниками. По її завершенню відбудеться неформальне спілкування за кавою. Тривалість заходу – близько 2,5 годин. Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням.

Цей захід проводиться в рамках проекту ІЄАС, у результаті якого фахівці запропонують правки до нормативно-правових актів щодо демократичного цивільного контролю. Більше про проект: http://bit.ly/2poAisq

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Адвокація реформи цивільного демократичного контролю над Збройними силами України та іншими військовими формуваннями», який впроваджується Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва.

Контакти: Антон Писаренко, координатор проектів Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, pisarenko@ieac.org.ua, (044) 238 68 43

Контакти

  • pisarenko@ieac.org.ua
  • 044 238 68 43
  • Інститут Євро-Атлантичного співробітництва
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.