Прес-конференція: «Чотири роки у війні. Криза робочої сили на Донбасі»

У вівторок, 15 травня, об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі (УКМЦ) відбудеться презентація дослідження по безробіттю на сході України – «Чотири роки у війні. Криза робочої сили на Донбасі». 

Головною метою дослідження була оцінка дієвості державних програм стимулювання зайнятості на Донбасі та прифронтових територіях. За підсумками вивчення проблематики була представлена нова модель стимулювання працевлаштування, з оцінкою економічного ефекту від неї, та складено рекомендації для Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних і місцевих органів влади, а також для міжнародних донорів. 

Аналіз ситуації в регіоні проводили представники громадських організацій «Фундація.101» та «Український інститут майбутнього» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (UNDP). 


Висновки дослідження «Чотири роки у війні. Криза робочої сили на Донбасі» на прес-конференції представлятимуть його автори – експертка ГО «Фундація.101» Галина Янченко та аналітик ГО «Український інститут майбутнього» Ярослав Пилипчук.

На заході буде забезпечено синхронний переклад англійською мовою.

Початок: 11.00

Місце проведення: УКМЦ (вул. Хрещатик, 2)

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.