Лекція «PR 2018: тренди та виклики» (Львів)

Лекція «PR 2018: тренди та виклики» від Політичного клубу ЛНУ ім. І. Франка.

PR, комунікації, репутація, імідж… Усі ми не соромимось зловживати цими поняттями, досить часто маючи про них поверхневе уявлення. Усі ми знаходимось під їхнім впливом. Але у певний момент починаємо розуміти, що самі можемо бути джерелом впливу: налагоджувати комунікації, формувати свій імідж і т. д.

Сфера PR всеохоплююча. Ми застосовуємо його у бізнесі, особистому просуванні, політиці, громадській та державній сферах.

Сфера PR не чітко окреслена. Побутує думка, що реклама, маркетинг, створення бренду, продакшн це все справа PR. Але чи так це насправді?

Сфера PR динамічна. Знання та навички, яких було достатньо ще рік тому, зараз можуть виявитись застарілими та неефективними.

Львівський Політклуб пропонує поговорити про PR тренди та виклики із Natali Ulynets, фахівцем із 10-річним досвідом на ринку політичних та комерційних комунікацій. Між іншим, випускницею спеціальності «Політологія» ЛНУ ім. І. Франка.

Зустріч відбудеться 17 квітня о 18:00 у 201 аудиторії головного корпусу ЛНУ ім. І. Франка та дасть змогу сформувати адекватне уявлення про сучасну сферу українського PR.

Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/vanxFYGqiA2f7AN63

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/857996184396983/
  • Політичний клуб ЛНУ ім. І. Франка.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.