Дніпряни розкажуть, за що вони люблять своє місто

За що українці люблять свої міста, і що потрібно зробити, аби любити їх ще більше? Команда ВІ «Активна Громада» дізнається в мешканців міст про їхні прагнення. Дата проведення - 14 лютого 2018 року.

Дата: 14 лютого 2018 року

Місце: Дніпро, Європейська площа (навпроти ТЦ ”Європа”)

Час: 11:00-12:00

Мета акції – дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто, і що вони хотіли б змінити на краще. А також познайомити громадян із новим інструментом комунікації з владою та вирішенням проблем – публічними консультаціями.

Акція буде проводиться паралельно в 26 містах у всіх куточках країни.

На Європейській площі у Дніпрі стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець. Також вони зможуть розмістити там свої прохання/побажання щодо вирішення певних проблем у місті.

Під час дійства громадяни дізнаються про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення. Окрім того, українці детальніше дізнаються про можливість долучитися до обговорення питань, які будуть виноситися на публічні консультації з громадянами.

ВІ «Активна Громада» запрошує до участі мешканців Дніпра, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих. Акція відбуватиметься у межах проекту «Задай курс владі».

Контакти: Чернишов Дмитро, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» в місті Дніпро , тел. +380 96 528 40 59 

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем.   

Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контакти

  • Чернишов Дмитро
  • регіональний координатор у м. Дніпро
  • ВІ «Активна Громада»
  • +380 96 528 40 59
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.