Круглий стіл: залучення громадян до участі у місцевому самоврядуванні (Луцьк)

У Луцьку у форматі круглого столу обговорять результати вимірювання рівня залучення громадян до управління містом. Аналогічні дослідження проводились Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у Одесі, Чернігові та Сєвєродонецьку. 

Під час круглого столу будуть розглянуті наступні теми

  • Наскільки активно використовують інструменти залучення громадян до управління містом міські ради Луцька. Короткий аналіз використання таких практик у м. Одеса, Чернігів та Сєвєродонецьк; 
  • Наскільки наявні в місті практики відповідають принципам залучення громадян; 
  • Які кроки може вжити міська рада Луцька для того, щоб стати більш ефективними в залучені громадян.

До дискусії запрошені представники структурних підрозділів міської ради, які відповідають за залучення громадян, а також зацікавлені в тематиці експерти. 

Де та коли: четвер, 15 лютого, 12.00 – м. Луцьк, конференц-зал готелю «Україна», вул. Словацького, 1 
До участі в круглому столі запрошуються представники ЗМІ та будь-які інші зацікавлені особи! 

Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/gpvUNSvK8GYp3DXj1

Спікери
Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії; 
Анатолій Бойко – Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України».

За додатковою інформацією потрібно звертатися до: 
Ірина Гайдучик, 0956454655, iryna.haiduchyk@gmail.com

16 травня 2017 року у м. Луцьку відбулась презентація проекту «Впровадження в Україні 10 принципів успішного залучення громадян до процесу прийняття рішень від Організації економічного співробітництва та розвитку» (далі – ОЕСР). Під час презентації організатори повідомили, що в Одесі, Луцьку, Чернігові та Сєвєродонецьку відбуватиметься вимірювання рівня залучення громадян до управління містом з боку мерів міст, міських рад та їх виконавчих органів, яке за своїми результатами покаже не тільки, які можливості для впливу на управління містом є в жителів цих громад, а й якість реалізації заходів по залученню громадян відповідними муніципалітетами.

Довідково: Проект «Впровадження в Україні 10 принципів успішного залучення громадян до процесу прийняття рішень від ОЕСР виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» в партнерстві з Регіональними ресурсними центрами з розвитку самоорганізації та місцевої демократії в Луганській, Волинській та Чернігівській областях. Проект спрямовано на підвищення рівня залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні та збільшення поінформованості населення про практики та можливості залучення до процесу прийняття рішень в чотирьох обласних центрах України. Оцінку рівня залучення громадян до вироблення міської політики розроблено на основі змісту «10 керівних принципів залучення громадян до вироблення політики ОЕСР». Думки та позиції авторів не відображають думки та позиції ОЕСР.

Контакти

  • ВГО «Комітет виборців України»
  • cvu@cvu.kiev.ua
  • +38 044 337 5101
  • +38 094 906 0101
  • +38 050 469 2164
  • http://www.cvu.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.