Форум громадянського суспільства Дніпропетровщини. Розвиток та взаємодія

Громадські активісти,  керівники організацій громадянського суспільства (ОГС), громадські експерти, журналісти, підприємці та посадові особи органів влади запрошуються взяти участь у «Форумі громадянського суспільства Дніпропетровщини. 

Протягом серпня – листопада 2016  була створена одна з найкращих регіональних програм розвитку громадянського суспільства в Україні – «Програма сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2017 – 2020 роки», яка була затверджена Дніпропетровською обласною радою 2 грудня 2016 р. Проект програми розроблявся за активної участі представників громадянського суспільства у співпраці із Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дніпропетровської обласної державної адміністрації та депутатами Дніпропетровської обласної ради.

Мета Програми: створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами державної влади, органами місцевого самоврядування на засадах партнерства, забезпечення додаткових можливостей для реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення суспільних інтересів із залученням громадської ініціативи та самоорганізації.

Форум громадського суспільства Дніпропетровщини є одним з основних заходів у межах Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області.

Мета Форуму: створення платформи для обміну досвідом, кращими практиками та інструментами розвитку ОГС, активізації громад, а також визначення пріоритетів реалізації програми на 2018 р. Зокрема, будуть визначатися пріоритети проведення конкурсів соціальних проектів  для громадських організацій та впровадження соціального замовлення для неприбуткових організацій з метою надання соціальних послуг населенню, навчальні і просвітницькі заходи тощо. Загальний бюджет Програми на 2018 р. становить  2 млн. 777 тис. грн.

До участі у форумі запрошуються представники ОГС та ЗМІ. Участь у форумі також візьмуть представники Дніпропетровської облдержадміністрації, донорських організацій, які представлять напрямки діяльності на 2018 р.

Під час форуму представники провідних ОГС будуть ділитися кращими практиками, проведуть майстер-класи та презентації за такими напрямами:

*   Інструменти для посилення спроможності ОГС;

*   Інструменти та кращі практики взаємодії з владою;

*   Кращі практики активізації громад.

За результатами пропозицій, сформульованих учасниками Форуму, планується створити детальний план реалізації Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Дніпропетровській області на 2018 р.

Дата проведення Форуму: 26 грудня 2017 р.  (з 9.30 до 16.30).

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Короленка, 2 (конференц-зала готелю «Україна»).

Реєстрація учасників форуму здійснюється до 17.00 24 грудня 2017 року за посиланням: http://bit.ly/2kudFjR

Під час Форуму буде сформований «Обмінний фонд здобутків громадянського суспільства». Запрошуємо усіх учасників Форуму привезти свої матеріали: буклети, інфографіки, аналітичні звіти, посібники й інші друковані матеріали  для поширення серед учасників Форуму з метою інформування про результати діяльності ОГС Дніпропетровської області.

Контактна особа: Ольга Бушина, тел.: 099 318 42 45.

Контакти

  • Ольга Бушина
  • тел.: 099 318 42 45
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.