У Харкові відбудеться Форум Ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом»

15 листопада у Харкові відбудеться Форум Ініціатив інфраструктурної програми для України, де будуть представлені практичні результати проектів у сфері  інтеграції внутрішньо переміщених осіб та зміцнення спроможностей приймаючих їх громад.

Під час Форуму представники місцевих органів влади та неурядових організацій Харківщини разом із представниками німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH представлять практичні результати спільних проектів у сфері  інтеграції внутрішньо переміщених осіб та зміцнення спроможностей приймаючих їх громад. Учасники дискусії висловлять своє бачення реалізації таких проектів до 2019 року.

Прес-брифінг відбудеться з 9:00 до 9:30.

Місце проведення: 2-й поверх, фойє Бальної Зали готелю «Прем’єр Палац», м. Харків, проспект Незалежності, 2

Офіційні спікери прес-брифінгу:

  • Михайло Черняк, заступникголовиХарківської обласної державної адміністрації;
  • Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради;
  • Світлана Горбунова-Рубан, заступникХарківського міського голови;
  • Сабіне Мюллер, регіональнийдиректор GIZ Україна та Білорусь.

Про спільні проекти із удосконалення громадської інфраструктури, підтримки потужностей державних установ, покращення соціальної інтеграції та їх результати, що були досягнуті за останні два роки, розповідатимуть:

  • Ігор Лупандін, керівник прес-служби Головного Управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області;
  • Микола Бакшеєв, міський голова м. Первомайський;
  • Євген Козирєв, координатор Молодіжного Хабу «Комора» (м.Первомайський).

За акредитацією та додатковими питаннями звертайтесь до прес-служби ІІПУ: Семянистий Дмитро, 066-707-90-93, dmytro.semianystyi@giz.de, Макрушин Андрій andrii.makrushyn@giz.de 097-116-88-49.

Довідка:

Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ) фінансуються німецьким урядом та виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основна мета Ініціатив – надання підтримки Україні для подолання кризи на сході країни. ІІПУ впроваджують проекті для вирішення найбільш актуальних проблем, з якими стикається країна та її населення через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі східних областей.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.