Відкрите засідання експертно-моніторингової групи (Полтава)

Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» запрошує представників регіональних інститутів громадянського суспільства, ЗМІ, обласного депутатського корпусу, а також місцевої виконавчої влади до участі у відкритому засіданні експертно-моніторингової групи, яке відбудеться 13 жовтня 2017 р.

Запрошуємо представників регіональних інститутів громадянського суспільства, ЗМІ, обласного депутатського корпусу, а також місцевої виконавчої влади до участі у відкритому засіданні експертно-моніторингової групи, яке відбудеться 13 жовтня 2017 р. о 13:00 в кабінеті № 333 Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, буд. 45.

Засідання експертно-моніторингової групи відбудеться в рамках проекту «Гендерне бюджетування, як інститут громадянської освіти», який здійснює громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства».

Мета та ціль проекту – сприяння в підвищенні обізнаності громадськості Полтавської області про бюджетний процес шляхом проведення гендерного моніторингу бюджету Полтавської області та лобіювання обласною радою рішень про врахування гендерних питань у бюджетному процесі.

Ми впевнені, що реалізація цього проекту сприятиме зростанню економічного статусу жінок, а також підвищенню міжнародного іміджу Полтавської області.

Довідки за телефоном: (050) 274-52-83; (0532) 50-03-15 Анастасія Шляхтіна – керівник експертно-моніторингової групи проекту;

електронна пошта: [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.