bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Німеччина підтримала навчальний проект для дітей з модульного містечка у м. Кам’янське

13 квітня 2017 року у транзитному містечку м. Кам’янське відбудеться відкриття навчального проекту «Маленькі Ейнштейни». Проект буде реалізовано протягом квітня – червня 2017 року Громадською Організацією «Сильні Духом» за  підтримки німецького уряду в рамках ініціативи «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами».

Дата і час проведення заходу: 13.04.2017 г. о 18:00 (четвер)

Місце проведення: м. Кам’янське, вул. Будівельників, 15. (транзитне містечко)

Учасники заходу:

  • ГО “Сильні Духом”;
  • представник Департаменту освіти та науки Кам’янської міської ради;
  • Олександр Морозов, координатор проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що виконується німецькою федеральною компанією GIZ.

Акредитація для журналістів: silniy-dyxom@ukr.net, 0687844518

Мета проекту «Маленькі Ейнштейни» - допомогти дітям із сімей ВПО покращити знання із 4 предметів шкільної програми, добре скласти випускні екзамени, а також інтегруватись у нову громаду та завести нових знайомих.

Проектом передбачено проведення додаткових занять з історії, математики, англійської та української мов 2 рази на тиждень для  учнів випускних класів, а також обладнання комп’ютерного класу для дітей у транзитному містечку.

Під час заходу відбудеться презентація проекту “Маленькі Ейнштейни”, знайомство з організаторами, вчителями, жителями та адміністрацією містечка.

Програма занять, що будуть проходити у транзитному містечку, була розроблена Департаментом освіти та науки м. Кам’янське, разом з німецькими експертами на основі кращих європейських практик.

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.