bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зустріч регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні» (Запоріжжя)
19.01.2017

27 січня 2017 року м. Запоріжжя, відбудеться ініціативна зустріч регіональної Платформи «Батьки за раннє втручання в Україні» запорізького регіону з питань впровадження раннього втручання.

Захід організований місцевими батьківськими громадськими організаціями - членами Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». 

В ході зустрічі відбудеться презентація проектів «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні» (впроваджується за фінансування ЕС) і «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» (впроваджується за фінансування уряду Німеччини і за підтримки ЮНІСЕФ).

Впроваджується ці проекти Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків), як частина Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»:

До участі в зустрічі запрошені батьки дітей з порушеннями розвитку, представники батьківських та інших НДО, представники місцевих органів влади, а також співробітники представництв ЮНІСЕФ та Європейського союзу в Україні.

Якщо ви впевнені, що всі діти – це просто діти, тоді запрошуємо вас взяти участь у заході.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 050 454 29 60 Наталя Острогляд

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук

e-mail: [email protected]

Довідкова інформація:

Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання в Україні» - це платформа, створена як основа для участі недержавних організацій (НДО), започаткованих і керованих батьками дітей з інвалідністю, а також активних батьків дітей з порушеннями розвитку в їх участі в процесі формування державної політики раннього втручання  в Україні. До складу Всеукраїнського батьківського форуму входять десятки НДО та батьків, а його функціонування забезпечується Програмою «Батьки за раннє втручання в Україні».

Контакти

  • Олег Трачук
  • 050328578

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.