bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фінал конкурсу «Кращий студент України-2016» (Суми)

16-18 грудня 2016 р. у Сумах ціла серія громадських подій від Студреспубліки, в центрі яких фінал конкурсу «Кращий студент України-2016». А ще - Громадянський лекторій на тему: «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства».

Хто стане найкращим серед студентів із усієї країни у 8 номінаціях? Як одночасно долучитися до унікальної просвітницької програми і розібратися, що ж, насправді, таке т.зв. європейські цінності? Якими є вимоги молоді до влади? У всіх є проста можливість долучитися до відповіді на всі ці питання – приїхати до Сум 16 грудня. Нижче – подробиці крутих подій і як на них потрапити.

Кінець року, отже доречно підбити підсумки регіональних етапів Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» і визначити національних переможців.

Але підкреслимо, що в нинішні важкі часи, коли громадяни часто втрачають життєві орієнтири і впадають у відчай, молодь масово емігрує, вкрай необхідно відновлювати публічну дискусію про те, що ж, власне, таке – бути відповідальним громадянином. Саме тому, за традицією Громадянських лекторіїв, що раніше двічі проходили в Полтаві, прийнято рішення доповнити конкурсну, дозвіллєву, екскурсійну програму подій навколо фіналу «Кращого студента України» – змістовною. Це важлива ініціатива, яка має зібрати активістів, експертів, молодих лідерів і просто небайдужих громадян разом для діалогу про універсальні цінності та шляхи їх імплементації в життя.

І Громадянський лекторій у Сумах відбудеться 16-17 грудня у Конгрес-центрі Сумського державного університету (вул. Покровська 9/1) на тему: «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства». Серед доповідачів плануються відомі українські та місцеві філософи, політологи, футурологи, громадсько-політичні активісти, керівники органів державної влади і місцевого самоврядування. По завершенню лекторію, для його учасників - Форум студентської соборності стосовно ключових проблем молоді в сучасній Україні. Щоб стати учасником події вам необхідно пройти просту, але обов’язкову онлайн-реєстрацію http://online.studrespublika.com/.

Умови участі [s]

Увечері 17 грудня в Академічному театрі ім. М.С.Щепкіна (пл. Театральна 1) пройде шоу фіналу «Кращого студента», під час якого будуть визначені та відзначені кращі студентів у наступних номінаціях:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.    

Організатори забезпечують для переможців регіональних етапів КСУ безкоштовне проживання та харчування.

Очікуємо вас на гостинній Сумщині з налаштуванням на інтелектуальну дискусію та пристрасне вболівання за найталановитіших студентів із усієї України!

Організаційні питання, резервування квитків: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<